Witaj! Nasza strona, jak prawie każda w Internecie korzysta z plików cookie w celu przetwarzania informacji oraz wzbogacenia swojej funkcjonalności. Korzystając z Internetu do tej pory używałeś zapewne tych plików codziennie, nowe prawo zmusza nas jednak do poinformowania Cię o tym fakcie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Akceptuję, żaden problem
Więcej informacji

Serdecznie witamy

Zakład Kamieniarski – Sękala Waldemar istnieje od 1993 r. Siedziba firmy znajduje się w Chechle przy wjeździe na Pustynię Błędowską.

Wszystkie oferowane przez nas wyroby pochodzą wyłącznie z naszej produkcji. W ofercie znajdą Państwo granity i marmury z całego świata. Współpracujemy z największymi hurtowniami w Polsce co daje Nam duży asortyment w wyborze kolorów kamieni.

Głównym dostawcą jest firma Sjenitex, z którą współpracujemy od wielu lat. Jest to jedna z największych firm zajmująca się bezpośrednim importem bloków granitowych.


Nagrobki wykonujemy według projektu dostarczonego przez klienta a także według własnych wzorów. Służymy fachowym doradztwem i gwarantujemy najwyższą jakość usług. Dbamy o zadowolenie naszych klientów służąc radą i pomocą w projektowaniu.

Specjalizujemy się również w wykonywaniu grawerowanych wizerunków i napisów w kamieniu, montażu liter metalowych a także wykonywaniu rzeźb i zdjęć na tablicach napisowych.

Jesteśmy również producentem wielu innych elementów budowlanych takich jak: parapety, blaty, schody czy też kominki. Dysponujemy również szeroką gamą sprzedaży galanterii nagrobnej tj. wazony, lampiony, ławki, podstawki pod znicze, środki do konserwacji nagrobków.

Zakład zajmuje się również produkcją elementów na piwnice przeznaczone do pochówków. W siedzibie Naszej firmy znajduje się wystawa nagrobków i elementów kamiennych, na którą serdecznie zapraszamy.

mgr Waldemar Sękala